Beril Başaran

1964 İstanbul doğumlu, evli ve 2 çocuk annesi bir tasarımcıyım. Kariyerime Çukurcuma’da aksesuar, mobilya tasarım ve üretimiyle başladım.

Sonrasında ise tamamen ev ve ofis dekorasyonuna yönelmiş olup, son 10 senedir renovasyon projeleri, otel iç mekân, tekne, jet tasarımı, ve peyzajda keyifli işler yaratıyorum.

Yaptığımız her işe bütüncül bir şekilde yaklaşıp kurumsal kimlik yaratmak, firmaların medya görsellerini şekillendirmek ve sosyal sorumluluk projelerini geliştirip projeye özel “tailor made” işler de yürütmekteyiz.

2005’den bu yana mega yat projelerinin iç mekân üretimlerinde süpervizörlük yapmakta ve Mina isimli mega yatta gerçekleştirdiğimiz iç mekan tasarımı projesiyle CMB Yacht firmasında “Uluslararası The İnternational Yatch Awards 2011” ödülünü kazandık.

Aynı zamanda 2013 yılından itibaren “özel jet sektörü dekorasyonu” alanında da profesyonel çözümler sunuyoruz.

Lüks otellerden ticari ofislere ve şık evlere çalıştığımız tüm projelere her zaman dinamizmi ve yaratıcılığı ön planda tutuyoruz. Beril Başaran imzası ve stili sadece lux kumaşlar ve mobilyalar demek değil aynı zamanda zengin renkler, elegan ve güncel, çağdaş detaylardan oluşan, ışığın mükemmel kullanımıyla yaratılan sıcak ve samimi bir karışımdır.