Hakkımızda

Dekorasyon ve aydınlatma alanlarında kişiye ve mekâna özel tasarımlar yaratmak üzere kurulan Artebel, ele aldığı ve danışmanlığını yaptığı tüm projeleri butik bir anlayışla hayata geçirmektedir.

Sunduğu kişiselleştirilmiş çözümler için belirlediği tek sınırı hayalleriniz olarak şekillendiren Artebel, bunun için mobilyadan aksesuara her türlü ahşap, kaplama, pirinç, metal ve benzeri malzemelerin sizler için üretimini de sağlıyor. Artebel’in ortaya çıkardığı bu stil sahibi ve butik dekorasyon projeleri arasında marka ve şirket imajını güçlendiren sayısız işyeri ve hayalleri süsleyen sayısız konut bulunuyor.

Bu anlamda ev, otel, tekne, müze, galeri, restoran, gece kulübü, havuz ya da bahçe… Artebel’in yeni bir kimlik yarattığı proje tecrübesi ve birikimi oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor. Yaşadığınız, çalıştığınız, hatta eğlendiğiniz mekanlara dokunduğu tüm projelerde güncel sanat, moda ve mimari akımlarını mekânın doğal yapısı ve mekân sahiplerinin kişisel beklentileriyle sentezleyen Artebel, bu entegre yapısıyla benzersiz mekanlar ortaya çıkarıyor.

Büyüleyici atmosferler yaratmada dekorasyonun en önemli parçası olan aydınlatma da Artebel’in uzmanlık alanlarından biri…  Aydınlatma tasarımı alanında kurulduğu günden beri ortaya çok sayıda çarpıcı örnek koyan Artebel’in bu başarısında, konuya sadece tasarım olarak değil, teknik açıdan da hâkim bulunması yatıyor. Günümüz dekoratif aydınlatmasında artık vazgeçilmez bir çözüm olan fiber optik aydınlatmayı Türkiye’ye ilk getiren Artebel, bu konuda oldukça iddialı… Şirket bünyesinde sadece bu konuda hizmet veren uzman bir ekip bulunuyor.